درباره ما

 

تلفيق زندگي امروز با دنیای فناوري اطلاعات و ارتباطات که با سرعت زيادي رو به حرکت است، نيازمند ارائه راهکارها و تجهيزاتي در اين عرصه مي باشد که فعاليت در اين زمينه را مستلزم استفاده از تکنولوژي های روز دنيا در جهت پيشرفت و سهولت در انجام کار نموده است.
شرکت دیباگران پایدار  از سال 1384 در سه بخش فنی مهندسی، بازرگانی و آموزش با اتکا به متخصصان داخلی , کارشناسان مجرب و  و بکارگیری تجارب مدیریتی شرکای تجاری خود , فعالیت های خود را آغاز نموده است.


مجوزهای اخذ شده شرکت دیباگران پایدار:

   ▪ مجوز فعالیت از سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران

  ▪ گواهی رتبه بندی و احراز صلاحیت از شورای عالی انفورماتیک

 

فعالیت های شرکت دیباگران پایدار

بازرگانی:

شرکت دیباگران پایدار با توجه به کنترل کیفیت محصولات توسط تیم کارشناسی اقدام به واردات، خرید و یا تولید تجهیزات شبکه نموده و طبق نیاز مشتریان آن را به بازار عرضه می نماید. از جمله محصولات عرضه شده می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

   ▪ نماینده فروش و خدمات پس از فروش محصولات MikroTik

   ▪ نماینده فروش، خدمات پس از فروش محصولات Yealink

   ▪ فروش و خدمات پس از فروش محصولات Cisco

   ▪ نماینده فروش و خدمات پس از فروش محصولات Dbii

   ▪ نماينده فروش انبوه و شرکت در مناقصات محصولات TPLink

 

فنی و مهندسی (مشاوره، طراحی، اجرا و پشتیبانی):

شرکت دیباگران پایدار با اتکا به کارشناسان مجرب و متخصصان داخلی و تجارب مدیریتی و اجرایی شرکای تجاری خود در جهت انتقال دانش تکنولوژی و تجربیات بدست آمده از پروژه های انجام شده توسط این گروه توانسته در مدت کوتاهی با ارائه مناسبترین سرویس های تامین تجهیزات شبکه، نصب و راه اندازی شبکه ، پشتیبانی شبکه و خدمات پس از فروش خود جایگاه ویژه ای در میان فعالان IT دست یابد.

   ▪ (VOIP Solution (Voice Over IP„„ 

   ▪ (Network Solution (LAN-WAN„„ 

   ▪ Security & Routing Solution

راهکارهای شبکه

 

 

دپارتمان ها